Zaawansowane
Popularne wyszukiwania: budowy, cement, dom, drzwi, koparko ladowarka, kostka brukowa, kurs hydraulika warszawa, okna, remonty, schody
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ!
Rejestracja bezpłatna

Jesteś naszym Klientem? Zaloguj się

Przypomnij nazwę użytkownika / hasło

Kategorie

Remonty domów, renowacje (36) Usługi budowlane (3889) Instalacje (136) Elementy wykończeniowe (53) Wyposażenie wnętrz (23) Materiały budowlane (222) Narzędzia, maszyny i pojazdy (1313) Nieruchomości (35) Inne usługi (178)
Oferta sprzedaży

Factoring dla Ciebie!


Nr referencyjny S 22781
Branża Inne usługi » Usługi finansowe » Faktoring
Dostępność Cała Polska
Opis Zapraszam do współpracy ze spółką INDOS SA, która od ponad 25 lat świadczy usługi finansowe służące poprawie płynności finansowej podmiotów gospodarczych w całej Polsce. Faktoring jawny, niejawny, odwrotny - Koniec z czekaniem na przelewy od kontrahentów. Do 90% wartości faktury wypłacimy Ci w 24 h. - Wybierasz to, co Ci pasuje: faktoring jawny z najniższą prowizją; faktoring cichy, jeśli nie chcesz informować kontrahenta lub faktoring odwrotny, jeśli masz pilne zobowiązania do zapłaty. Do finansowania oddajesz wybrane przez siebie faktury. - Masz zapewnione bezpieczeństwo. Pomożemy Ci załatwić formalności. Dopilnujemy, aby transakcja przebiegła bezproblemowo i Twój kontrahent terminowo zapłacił za fakturę. - Kwalifikujesz się. Akceptujemy firmy działające krócej niż 1 rok, niezależnie od wielkości obrotów, również z zadłużeniem w ZUS i US. Masz niepewną sytuację finansową? Nie szkodzi! Dla nas najważniejsza jest wiarygodność podmiotu, który ma opłacić fakturę. - Masz jasność co do kosztów. Prowizję pobieramy wyłącznie za faktyczną ilość dni finansowania, po wpłacie od Twojego kontrahenta. Limit finansowania od 30 000 zł do 3 000 000 zł Pożyczki krótkoterminowe dla firm - na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą - kwota pożyczki od 50 000 zł do 3 000 000 zł - okres finansowania do 12 m-cy - szybkie rozpatrzenie wniosku - do 3 dni - dla podmiotów gospodarczych działających co najmniej 12 m-cy - elastyczne podejście do zabezpieczenia rzeczowego - akceptujemy zarówno zabezpieczenie na ruchomościach, jak i nieruchomościach. Bez wyceny rzeczoznawcy.
Data aktualizacji 06/02/2019
Data ważności 06/02/2020

Pamiętaj, aby powiedzieć, że znalazłeś to ogłoszenie w serwisie Rynek Budowlany PL! Dziękujemy!

Dane teleadresowe producenta
Nazwa firmy INDOS SA
Przedstawiciel Mateusz Mikitiuk
Telefon 508322966
E-mail mateusz.mikitiuk@indos.pl