Zaawansowane
Popularne wyszukiwania: budowy, cement, dom, drzwi, koparko ladowarka, kostka brukowa, kurs hydraulika warszawa, okna, remonty, schody
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ!
Rejestracja bezpłatna

Jesteś naszym Klientem? Zaloguj się

Przypomnij nazwę użytkownika / hasło

Kategorie

Remonty domów, renowacje (38) Usługi budowlane (4213) Instalacje (98) Elementy wykończeniowe (130) Wyposażenie wnętrz (20) Materiały budowlane (168) Narzędzia, maszyny i pojazdy (1574) Nieruchomości (47) Inne usługi (162)
Oferta sprzedaży

Przenosny agregat prądotwórczy Firman spg1000 o mocy 1000WNr referencyjny S 14536
Branża Narzędzia, maszyny i pojazdy » Elektronarzędzia
Instalacje » Instalacje grzewcze
Usługi budowlane » Renowacje, remonty
Usługi budowlane » Budowa dróg i obiektów
Narzędzia, maszyny i pojazdy » Agregaty prądotwórcze
Dostępność Cała Polska
Opis MARAX Import-Export poleca przenośne inwertorowe agregaty prądotwórcze Firman z avr na benzynę - jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o dostarczanie prądu w miejsca gdzie ceniona jest cisza.
Przenośny agregat inwertorowy prądotwórczy Firman spg1000i o mocy 1,0 - 0,9 kW z avr charakteryzuje się tym że jest poręczny i możemy go zabrać wszędzie tam gdzie nie mamy dostępu do prądu, jego obudowa z rączką i niewielka waga -17,5 kg pozwala na wygodny transport.
Generator inwertorowy Firman jest doskonały do wyjazdów za miasto, w domu - w awaryjnych sytuacjach, w ogrodzie, restauracji.
Cicha praca generatora -zaledwie 59dB - czyli porównywalnie do natężenia dźwięku odkurzacza nie zakłóci Twojej pracy, czy czasu wolnego i jednocześnie możesz cieszyć się dostępem do prądu. Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny AVR -regulator napięcia oraz w funkcję ECOTRONIC co oznacza że agregat automatycznie reguluje obroty w zależności od obciążenia - co pozwala zaoszczędzić paliwo.

Urządzenie posiada 2 letni okres gwarancyjny

Marax Import-Export to wyłączny importer i dystrybutor przenośnych agregatów prądotwórczych marki Firman w Polsce. Posiadamy wszystkie części zamienne oraz pełny serwis agregatów Firman.
Data aktualizacji 11/03/2017
Data ważności 24/06/2024

Pamiętaj, aby powiedzieć, że znalazłeś to ogłoszenie w serwisie Rynek Budowlany PL! Dziękujemy!

Dane teleadresowe producenta
Nazwa firmy MARAX Import-Export
Przedstawiciel Ryszard Raj
Adres Kuty, Kuty 15
11-610 Pozezdrze
Polska
Telefon 533336136
E-mail biuro@marax.eu
Strona www http://www.marax.pl