Zaawansowane
Popularne wyszukiwania: budowy, cement, dom, drzwi, koparko ladowarka, kostka brukowa, kurs hydraulika warszawa, okna, remonty, schody
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ!
Rejestracja bezpłatna

Jesteś naszym Klientem? Zaloguj się

Przypomnij nazwę użytkownika / hasło

Kategorie

Remonty domów, renowacje (35) Usługi budowlane (3972) Instalacje (113) Elementy wykończeniowe (61) Wyposażenie wnętrz (21) Materiały budowlane (224) Narzędzia, maszyny i pojazdy (1603) Nieruchomości (52) Inne usługi (187)
Oferta sprzedaży

Kurs na uprawnienia operatora suwnic (cała Polska) od 430 złNr referencyjny S 22872
Branża Inne usługi » Kursy, szkolenia
Dostępność Cała Polska
Opis Jeżeli szukałeś miejsca w którym możesz zrobić uprawnienia na suwnice, to dobrze trafiłeś. W ramach naszego ośrodka od 2006 roku prowadzimy kurs na suwnice, który stworzyliśmy z myślą o osobach chcących pracować jako operator suwnic ogólnego lub specjalnego przeznaczenia.

Kurs przygotowuje do pracy na stanowisku suwnicowego we wszystkich miejscach w jakich są wykorzystywane suwnice: porty, terminale przeładunkowe, magazyny, place i wiele innych miejsc. Dzięki naszemu kursowi zyskasz wiedzę na temat użytkowania suwnic zgodnie ze wskazaniami i instrukcjami producenta, jak również poznasz najważniejsze zasady pracy z tego typu maszynami. Nasz kurs od wielu lat utrzymywany jest w formule zajęć teoretycznych i praktycznych, dzięki czemu kursanci są zaznajamiani z zasadami sterowania suwnicami oraz wykorzystywania suwnic zgodnie z ich przeznaczeniem.

Podczas kursu na uprawnienia operatora suwnic dowiesz się jak określać maksymalną wagę ładunku, jak wyznaczać środek ciężkości przemieszczanych materiałów, jakie rodzaje suwnic wykorzystuje rodzimy przemysł, jakie jest zastosowanie suwnic, jak powinien komunikować się operator suwnicy, by zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak należy mocować i podnosić ładunek na różnego rodzaju suwnicach, jakie kroki należy przedsięwziąć w celu zabezpieczenia ładunków przed uszkodzeniami, poznasz zasady BHP i inne przydatne informacje.

Kurs prowadzimy głównie w Wieluniu i woj. łódzkim, jednakże na życzenie grup zorganizowanych, firm i instytucji istnieje możliwość przeprowadzenia kursu w dowolnej miejscowości na terenie całej Polski.

Po więcej informacji dotyczących kursu na suwnice zachęcamy do kontaktu z biurem naszego ośrodka, pod numerem: 504556709. Dla grup zorganizowanych kurs dostępny jest już za 430 zł. Informacje dotyczące kursu i jego aktualnej ceny znajdziecie na stronie ośrodka: https://www.kursy-wielun.pl/kurs-operator-suwnic.htm
Data aktualizacji 25/06/2019
Data ważności 24/06/2021

Pamiętaj, aby powiedzieć, że znalazłeś to ogłoszenie w serwisie Rynek Budowlany PL! Dziękujemy!

Dane teleadresowe producenta
Nazwa firmy Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba
Przedstawiciel Andrzej Kalemba
Adres Romualda Traugutta 53
98-300 Wieluń
Polska
Telefon 504 556 709
Fax 43 843 21 86
E-mail ogloszenia@kalemba.pl
Strona www http://www.kursy-wielun.pl