Zaawansowane
Popularne wyszukiwania: budowy, cement, dom, drzwi, koparko ladowarka, kostka brukowa, kurs hydraulika warszawa, okna, remonty, schody
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ!
Rejestracja bezpłatna

Jesteś naszym Klientem? Zaloguj się

Przypomnij nazwę użytkownika / hasło

Kategorie

Remonty domów, renowacje (34) Usługi budowlane (3693) Instalacje (123) Elementy wykończeniowe (55) Wyposażenie wnętrz (22) Materiały budowlane (213) Narzędzia, maszyny i pojazdy (1258) Nieruchomości (40) Inne usługi (148)
Oferta sprzedaży

Le gommage des facades g u m k o w a n i eNr referencyjny S 1342
Branża Materiały budowlane » Cegła, beton komórkowy, pustaki
Usługi budowlane » Elewacje
Usługi budowlane » Renowacje, remonty
Usługi budowlane » Usługi ogólnobudowlane
Dostępność Cała Polska
Opis Czyszczenie na sucho fasad budynków przy zastosowaniu pudru oraz kabiny ssącej. Powolne ścieranie nawarstwień przez specjalnie przygotowane ścierniwa. Proces jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie wymaga żadnych detergentów, wody lub środków chemicznych. Metoda jest zalecana do wykonywania na budowlach współczesnych jak i zabytkowych, ponieważ spełnia wszystkie wymogi stosowane w procesie prawidłowego postępowania konserwatorskiego. Le gommage znalazła szerokie zastosowanie do czyszczenia z zabrudzeń wielu dzieł architektury i sztuki, w tym dekoracji malarstwa ściennego. Umożliwia nawet usuwanie zabrudzeń z obiektów złoconych. Podczas procesu Le gommage możliwe jest usuwanie nawarstwień o zróżnicowanej grubości i wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej materii, nawet w miejscach o niskiej wytrzymałości mechanicznej. Użycie wysięgnika z kabiną zmniejsza koszty prac renowacyjnych, oraz przyśpiesza termin wykonania zlecenia o czas potrzebny do ustawienia i demontażu rusztowań. Szybkość procesu, oraz mobilność kabiny pozwalają na oczyszczenie około 200 m2 dziennie.
Data aktualizacji 27/03/2019
Data ważności 18/12/2019

Pamiętaj, aby powiedzieć, że znalazłeś to ogłoszenie w serwisie Rynek Budowlany PL! Dziękujemy!

Dane teleadresowe producenta
Nazwa firmy Thomann-Hanry Polska spółka z o. o.
Przedstawiciel Francois Thomann
Adres Macieja Rataja 5
85-791 Bydgoszcz
Polska
Telefon 052 345 80 48
Fax 052 345 80 48
E-mail biuro@thomann-hanry.pl
Strona www http://www.thomann-hanry.pl